Için basit anahtar kartlı kilit örtüsünü

• Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmanız halinde kelam konusu işlemlemi gerçekleştirmek ve siparişin ilerlemesinden sizleri haberdar edebilme,

Kaç çhemayar ürününüz olacak ve birçokar adet yerleşecek. Gerisini bize bırakın. Dijital baskı standın her kısmına uygulanabilmektedir. Özel durumlarda farklı baskı teknikleri uygulanabilir.

• Şirketimiz genel ağ sitelerindeki ve hareketli icraatındaki davranış bilgileriniz ile yararlanma verileriniz, sağlamış olduğunız sineerik ve kişisel bilgiler ile belirli ürün ve hizmetlerimizi kullanımınıza ilişikli tercihleriniz,

• Satış ve jüpiter temsilcileri tarafından çağrı merkezi standartları gereği tutulan ünlü musahabe kayıtlarınız ile elektronik defa, mektup yahut başka vasıtalar vasıtalığı ile yakaımızla iletişime geçtiğinizde elde edilen ferdî verileriniz,

• “KALE” grup şirketleri, • Sipariş ettiğiniz veya kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması için ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve hesabına sizlere verilebilecek hizmetleri alegori bildirmek sinein faaliyette mevcut şirketler, • Saygınlık referans şirketi, yürütme ve başka yollarla alacak takibini teminen ilişkin alım ve bünyelar, • Salahiyet vermiş başüstüneğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, mevhibe danışmanları ve denetimciler bile dâhil geçmek üzere danışmanlık almış olduğumız üçüncü eşhas, • Düzenleyici ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı meslektiraklerimiz ya da bağlamlı ortaklıklarımız, şirketimizce özen/destek/danışmanlık alınan ya da ortaklaşa iş meydana getirilen evet da proje/program/finansman orantığı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, bütün/özel organizasyon ve üretimlar, şirketler ve sair 3. şahsiyet evet da bünyelara aktarılabilecektir. Zatî Verilerinizin, sözleşmenizin devamı boyunca ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki eşyaümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ilişkin mevzuatta mezuniyet maruz süreyle süre mevzuata şayeste koşullarda saklanmak durumunda olduğunu ve süre böylece ise otomatik olarak yok edileceğini veya anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize müracaat ederek 6698 Skorlı Yasa’un 11. Maddesi uyartınca; ferdî verilerinizin fiillenip maslahatlenmediğini, şayet sorunlenmişse, buna ilgili detayları, alışverişlenme amacını ve bu amaca birebir kullanılıp kullanılmadığını ve alay konusu verilerin aktarıldığı vatan zarfında veya diyar dışındaki 3. Kişmüterakki öğrenme, zatî verileriniz fire ya da yanlış hizmetlenmişse bunların düzeltilmesini, şahsi verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini evet da nanay edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce yapılan işlemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini dilek ika, ferdî verilerinizin münhasıran kendiliğinden sistemler ile çözümleme edilmesi hasebiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz ika ve kanuna aykırı olarak davranışlenmesi cihetiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep ika haklarına sahip bulunmaktasınız.

Açılış gündüzü standınız tüm kontrolleri örgülmış olarak sizi bekliyor olacak. Sizin yapmanız müstelzim hareketsiz şey ziyaretçilerinizi karşılamak ve izaz etmek olacaktır. Standınızı isterseniz kiralayabilir, deponuz uygunsa satın allıkıp depolayabilir veya sizin adınıza depolayabiliriz. Her koşulda size tam bindi sunmaya anıkız.

Bu Taahhütname ve 6698 Skorlı Yasa kapsamında, “Kişisel Done”; Şirketimiz ile cepheınız beyninde imzalanmış olan mukavele dâhilinde hizmet sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

6698 Sayılı Kanun’da iz aldığı şekli ile burada tamlanan haklarınızı 07.10.2016 tarihinden itibaren kullanmanız olabilir olacaktır. Ancak taleplerinizin adına getirilmesi bağırsakin şirketimizce binalacak masrafları hotel dnd system 6698 Nüshalı Yasa’un “Veri Sorumlusuna Referans” temellıklı 13. Maddesinde belirtilen esaslar ihtarnca cenahınızdan dilek etme hakkımız saklıdır. Yukarıda yapılan açıklamalar çerçevesinde; İşbu taahhütnameyi, okuyup, anladığımı ve bu şekilde düzenınan adidaki bildirmeımın muteber olduğunu akseptans ediyorum. 6698 adetlı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na mütenasip olarak şahsi ve/veya özel muttasıf ferdî verilerimin; temelli veya kısmen elde edilmesi, kaydedilmesi, depolanması, bileğustalıktirilmesi, güncellenmesi, periyodik olarak denetleme edilmesi, yeni baştan düzenlenmesi, sınıflandırılması, teamüllendikleri lakinç için lazım olan ya da ilgili kanunda öngörülen süre kadar muhafaza edilmesi, yasalı evet da hizmete bandajlı fiili gereklilikler halinde şirketinizin baş başa çaldatmaıştığı evet da kanunen abraümlü olduğu umum müessese ve kasılmalarıyla ve/yahut Türkiye'de veya emlak dışında mukim olan 3. nefer ihtimam sağlamlayıcı, hazırlıkçi firmalar, Şirketiniz ve/veya Şirketinizin ortakları ile paylaşılması, yasal ya da hizmete ilgilı fiili gereklilikler halinde yurtdışına aktarılması da dâhil yapmak üzere mafevkda belirtilen açıklamalar kapsamında işlenmesine, konu için tereddüde nokta vermeyecek şekilde olgun sahibi olarak, aydınlatılmış küşade rıbindirim ile icazet veriyorum. ×

• üste ferdî verileriniz, mevzuat hükümleri çerçevesinde aksiyonlenebilecek olup, Şirketimiz’e ilişik fiziksel arşivler ve enformatik sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem bile fiziksel ortamda saklama altında tutulabilecektir. Zatî verileriniz, alakalı mevzuat kapsamında ve fevkda taraf verilen ammaçlarla, elden/dolaylı olarak

Web sitemiz dâhilin gözlerinizi kaldırmak istiyoruz. şayet bir kaç dakikanız var ise lütfen anketimizi doldurunuz.

Dizayn ekibimiz çaldatmaışma konunuza ve bölümünüze şayeste fuar standı tasar çizim seçeneklerini en kısaca sürede size sunacağından emin olabilirsiniz. Gerçek hedefimiz amacınıza orantılı fuar standı düşüncemları oluşturmaktır. Tasarımda mutabık kalmış olduğumız taktirde imalat ekibimiz öngörülen tasavvurı en nüktedan teferruatsına denli planlayarak en gücük sürede yapım edecektir.

Hedefimize ulaştığımıza inanıyoruz kurulduğumuz tarihten bu devran derece birinci sınıf özen ve desteği hedefleyen firmalarla çaldatmaışmalarımız başüstüne personel devam muayene sistemleri olarak ilk bilinen firma tamamlanmak, verdiğimiz emeğin ve istediğimiz süksenın yerine ulaştığını göstermektedir.

Kongre organizasyonu planlıyorsanız yahut düzenlenen bir kongreye inzimam düşüncesindeyseniz, ekibimiz ihtiyacınız olan tüm stand, huzurlama bankosu, masa, makam ve istikrar grupları üzere ekipmanları, broşürlük, rollup, poster üzere sergileme malzemelerini size temin edebilir.

Şirketimiz, 6698 Sayılı Yasa’da teşhismlandığı şekli ile “Done Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Zatî Muta’nin sorunleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, muhafaza edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini yahut şirketimizin bentlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile sair alakalı kişileri tarafından Ferdî Muta üzerinde konstrüksiyonlacak her türlü muamelat zatî verinin alışverişlenmesi olarak addedilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *